1803/​1652

Russisk Gudsmoderikon “Vladimir”. Tempera på træ. 19. årh. 36×30,5.

Afslag på kanter. Ridser og mærker. Fremstår med brændemærke.

Varia, 18. januar 2018

Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hammerslag