2124/5
Stort nyrokoko spejl og konsol af forgyldt træ med plade af marmor. 19 årh.s anden halvdel. Konsol H. 78. B. 77. D. 31. Spejl H. 172. B. 70. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag