2432/​804

Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007)

“GE 290S” og “GE 330”. To skamler af eg og teak, løse hynder betrukket med gråbrun og lys uld. Udført og mærket hos Getama. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

12 bud

926662 4.200 DKK
803421 (Autobud) 4.000 DKK
926662 3.800 DKK
803421 (Autobud) 3.600 DKK
926662 3.400 DKK
803421 (Autobud) 3.200 DKK
926662 3.000 DKK
803421 (Autobud) 2.400 DKK
174739 2.300 DKK
803421 2.200 DKK
1143121 2.100 DKK
896810 2.000 DKK