2441/671
Erik Bille Christiansen (f. København 1954, d. 2017)
“Head of Duck II”, 2016. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 42×33.
Dette emne handles i fuldmoms
God stand.
Vurdering
20 bud
859645 (Autobud) | ||
1019628 | ||
859645 (Autobud) | ||
1019628 | ||
859645 (Autobud) | ||
1019628 | ||
859645 (Autobud) | ||
1019628 | ||
859645 | ||
1019628 | ||
1085617 | ||
1019628 (Autobud) | ||
1085617 | ||
1019628 | ||
1085617 (Autobud) | ||
1019628 | ||
1085617 (Autobud) | ||
1019628 | ||
1085617 | ||
322564 |