2441/​502

Leif Sylvester (f. København 1940)

“Jeg skal nok passe på dig”, 1989. Sign. Sylvester 89; sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 150×120.

Behov for let overfladerensning. Overfalde smuds. God stand.

I Lyngby
Vur­dering

30.000–40.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

11 bud

891702 (Autobud) 40.000 DKK
1166796 38.000 DKK
891702 (Autobud) 36.000 DKK
1166796 34.000 DKK
891702 (Autobud) 32.000 DKK
863376 30.000 DKK
891702 (Autobud) 29.000 DKK
863376 28.000 DKK
891702 27.000 DKK
859996 26.000 DKK
891702 25.000 DKK