2048/90
Engelsk serveringsbakke af sølvplet, støbt med vinranker, midterfelt graveret med ornamentik. 20. årh. L. inkl. hanke 73.
Brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag