2440/328
Modelskib af bemalet træ med sejl og rigning, på stand af bejdset træ. Medfølgende matros af bemalet komposit. 20. årh. H. 112. B. 74.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
28 bud
146984 (Autobud) | ||
1081679 | ||
146984 | ||
1081679 | ||
146984 | ||
968488 | ||
146984 (Autobud) | ||
968488 | ||
146984 | ||
1081679 | ||
146984 (Autobud) | ||
1081679 | ||
146984 (Autobud) | ||
1081679 | ||
146984 (Autobud) | ||
1081679 | ||
146984 (Autobud) | ||
1081679 | ||
146984 (Autobud) | ||
1081679 | ||
146984 (Autobud) | ||
1081679 | ||
146984 (Autobud) | ||
1081679 | ||
146984 | ||
1081679 | ||
825042 | ||
1081679 |