2440/​328

Modelskib af bemalet træ med sejl og rigning, på stand af bejdset træ. Medfølgende matros af bemalet komposit. 20. årh. H. 112. B. 74.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.300 DKK

28 bud

146984 (Autobud) 1.300 DKK
1081679 1.250 DKK
146984 1.200 DKK
1081679 1.150 DKK
146984 1.100 DKK
968488 1.050 DKK
146984 (Autobud) 1.000 DKK
968488 950 DKK
146984 900 DKK
1081679 850 DKK
146984 (Autobud) 800 DKK
1081679 800 DKK
146984 (Autobud) 750 DKK
1081679 700 DKK
146984 (Autobud) 650 DKK
1081679 600 DKK
146984 (Autobud) 550 DKK
1081679 500 DKK
146984 (Autobud) 480 DKK
1081679 460 DKK
146984 (Autobud) 440 DKK
1081679 420 DKK
146984 (Autobud) 400 DKK
1081679 380 DKK
146984 360 DKK
1081679 340 DKK
825042 320 DKK
1081679 300 DKK