2138/​1327

“Sac Souple” rejsetaske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke og et lynlås rum med brunt stof for. Navneskilt medfølger. Aftagelig navneskilt medfølger. H. 25 x B. 46 x D. 20 cm.

Accompanied by original dust bag.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Skjolder, mærker og ridser på læderbesætninger og pletter i for. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 22. september 2021

Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hammerslag

3.000 DKK