2138/1327
“Sac Souple” rejsetaske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke og et lynlås rum med brunt stof for. Navneskilt medfølger. Aftagelig navneskilt medfølger. H. 25 x B. 46 x D. 20 cm.
Accompanied by original dust bag.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Skjolder, mærker og ridser på læderbesætninger og pletter i for. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 22. september 2021
Vurdering
Hammerslag