2143/1197
Apetit- og perlebroche af forgyldt sølv prydet med ovalfacetslebet apetit og to flodperler. L. 4 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 27. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag