2120/108
Et par næsten identiske havefigurer af grålig stenart i form af løver. 20. årh. H. 42. (2)
Ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag