12137/10
Pablo Picasso (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)
Bouquet de Fleurs. Tryksign. Litografi i farver efter tegning fra 1958. prægestempel Editions Combat Pour La Paix. Paris. Rammemål 65×50 cm.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud