2435/​805

Le Klint

Stor, firsidet lampe af stentøj, dekoreret med blå glasur. Forsynet med skærm af plisseret, hvid akryl. Sign. Le Klint. H. ekskl. fatning 66.

Almindelig brugs- og alderspatina, herunder ridser og mærker. Markant reparation ved fatning med flere retouscheringer. Mindre reparation på fodrand. Skærm med smuds og buler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

I Lyngby
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?