12124/66
Tre delvis forgyldte stikrammer. 19. årh. sidste del. Udskåret træ med bladsølv og forgyldning. Alle med glas og bagbeklædning. 32×25,5–48×43. (3)
Én ramme med afslag og retoucheringer. De to andre med alm. aldersrelateret patina.
Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
38 bud