2144/​281

Tysk brødbakke af sølv, gennembrudte sider, prydet med blomster og fugle. Vægt ca. 265 g. 20. årh. L. 24.

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. november 2021

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag

1.350 DKK

1.350 DKK
1.300 DKK
1.250 DKK