“Noe” taske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, justerbar skulderstrop, et rum med snorelukning og brunt stof for. H. 28 x B. 27 x D. 22 cm.
Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Slitage på læderbesætninger, herunder ridser og pletter. Tydelig pletter på bund udvendigt. Øverste læderkant er slidt og gået i stykker flere steder og bør udskiftes. Lidt snavs på for indvendigt, ellers god stand. Alle mål er cirkamål.
1162667 |