2142/7569
Les Levine (f. Dublin, Irland 1935, Bor og arbejder i New York, USA.)
“Billboard Layout”. Sign. Les Levine 92, AP. Litografi i farver. Bladstørrelse 28×43. Uindrammet.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud