12124/​76

Dansk maler, 20 årh.

Komposition. Sign. med bly AIL 44. Olie på lærred. 77×87. Indrammet

Overfladesnavs. Fugtskjold i højre side. Afskalninger

Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag