2126/​515

Val Saint Lambert

Flakon med låg af klart og sort glas indlagt med guldstøv. Signeret Val St. Lambert. H. 21,5.

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 29. juni 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

10 bud

380 DKK
(Autobud) 360 DKK
360 DKK
340 DKK
(Autobud) 320 DKK
300 DKK
270 DKK
(Autobud) 260 DKK
260 DKK
250 DKK