1742/177
Marie Sandholt (f. København 1872, d. sst. 1942)
Kvindeportræt. Sign. MS. Olie på lærred. 57×45,5.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 16. oktober 2017
Vurdering
Hammerslag