2049/​229

Orientalsk tæppe i Persisk Heriz design. 21. årh.(aldrig anvendt). 362×265.(2278)

Dette emne handles i fuldmoms

Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag

6.500 DKK

(Autobud) 6.500 DKK
6.500 DKK
6.000 DKK