2049/229
Orientalsk tæppe i Persisk Heriz design. 21. årh.(aldrig anvendt). 362×265.(2278)
Dette emne handles i fuldmoms
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag