2045/163
Et par forsølvede franske Louis XVI stager af bronze. 18. årh.s slutning. H. 28 cm.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Den ene lysmanchet mangler. En med hul ved samling.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud