2413/98
Fransk bordplateau af forgyldt bronze, rigt dekoreret med vinløv og druer. 20. årh. Diam. 38.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag