2115/112
Ubekendt maler, 19. årh.
Miniature maleri af en liggende kvinde. Sign. Gariolli? Olie på ben. 8,5×11,5.
Undersøgt i ramme. Glas fremstår med revner.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag