2446/​1248

Celine

Vintage taske af sort glat læder med gyldne beslag, justerbar skulderstrop, tre rum med tre indvendige lommer og sort læderfor. H. 14 x B. 23 x D. 7 cm.

Uoriginal dustbag medfølger.

Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Slitage på hjørner og nogle ridser på læder. Alle mål er cirkamål.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.050 DKK

1.050 DKK
1.000 DKK