12016/152
Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993)
“Hengivendhed”. Sign. Heerup, 13/30. Litografi i farver. Bladstørrelse 60,5×45. Uindrammet.
Få trykmærker. Få håndteringsmærker.
Kunst, antikviteter & design, 16. april 2020
Vurdering
Hammerslag