1917/1651
Et par empireform væglampetter af patineret og forgyldt bronze, støbte som fasces med flammer. 19. årh.s slutning. H. 32 cm. (2)
Aldersrelaterede spor.
Varia, 25. april 2019
Vurdering
Hammerslag