2105/654
Marco Evaristti (f. Chile 1963, bosat i Danmark)
Indbundet kvinde. Usign. Aluminium. H. 34,5.
Lidt småridser i overfladen.
Moderne kunst og design, 2. februar 2021
Vurdering
Hammerslag