2125/26
Military våbenbord af mahogni med beslag af messing. 20. årh. H. 70. B. 123. D. 43.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag