2103/533
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
Komposition. Sign. og dateret på bagsiden Lars Nørgård 90. Olie på lærred. 205×180. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud