1515/1111
Herrearmbåndsur af 18 kt. guld. Mekanisk værk med manuelt optræk. Champagnefarvet skive med guld visere, arabertal og minutmarkører. Sort Hirsch rem af firben med forgyldt spænde. Kasse B. ca. 29 mm.
Uret virker, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 8. april 2015
Vurdering
Hammerslag
23 bud