12022/36
Engelsk vitrine af mahogni, prydet med indlægninger af lyst og mørkt træ. Sheraton stil, 20. årh.s. begyndelse. H. 168. B. 115.
Brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud