2414/2068
Alex Hüning
Diamantarmbåndsur af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter. Ref. 10613. Mekanisk værk med manuel optræk. Kaliber 4520. Integreret lænke af 18 kt. hvidguld Omkreds ca. 17,5 cm. Ø 29 mm. Vægt ca. 41 g.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Krakeleringer på skiven.
Armbåndsure, 3. april 2024
Vurdering
Hammerslag