2148/28
Harald Slott-Møller (f. København 1864, d. sst. 1937)
Gårdeksteriør. Sign. Harald Slott-møller, 1918. Olie på lærred. 44×75.
Mindre krakeleringer. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. november 2021
Vurdering
Hammerslag