2103/1207
Halskæde af guldbelagt metal med medaljon af 14 kt. guld. Medaljon inkl. øsken ca. 3,5×2,6 cm. L. ca. 62 cm. (2)
Vægt af 14 kt. guld ca. 7 g. Æske medfølger.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Halskæden fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 20. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
26 bud