2449/​228

Kina tæppe, design med blomsterrosetter på blå bund omgivet af hovedbort med blomsterranker, vaser og sommerfugle. 20. årh.s midte. 252×348

Enkelte steder med let slitage.

Fra i Glostrup
Vur­dering

20.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?