2107/803
Berit Jensen (f. København 1956)
“Termoskifte”, 1989. Sign. på bagsiden Berit Jensen. Cd'er på tekstil. 222×220.
Proveniens: Poul Jensens samling, Aarhus.
Moderne kunst og design, 16. februar 2021
Vurdering
Hammerslag