1839/636
Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)
Komposition med kødædende plante. Sign. Erik. A. Frandsen. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×54. Uindrammet.
Én mindre fold i papiret.
Moderne kunst og design, 25. september 2018
Vurdering
Hammerslag