2008/554
Kehnet Nielsen (f. København 1947)
Komposition. Sign. på bagsiden Kehnet Nielsen, 2002. Olie på lærred. 70×60.
Moderne kunst og design, 18. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud