2049/​32

Biblioteksstige af mahogni. Trin med guldtrykt rødt skind. Regencyform. 20. årh. H. 163. B. 50.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Vipper let.

Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag

4.800 DKK

(Autobud) 4.800 DKK
4.600 DKK
(Autobud) 3.800 DKK
3.600 DKK
3.400 DKK
3.200 DKK
3.000 DKK