2438/865
Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972)
Kvadratisk sofabord af massiv eg. Model 5271. Udført og mærket hos Fredericia Furniture. H. 54. L. 90. B. 90.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
11 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
802930 | ||
1061285 | ||
802930 | ||
1061285 | ||
802930 (Autobud) | ||
1061285 | ||
802930 (Autobud) | ||
869654 | ||
802930 | ||
842827 | ||
802930 |