1515/551
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
“Den Lille Havfrue”, 1984. Sign. P. K. 84., prøvetryk. Litografier i farver. Bladstørrelse 28×22. (3)
Litteratur: Wivel nr. 46.1–5.
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 7. april 2015
Vurdering
Hammerslag
15 bud