2125/7048
To stave af udskåret patineret træ. Lwena, Angole. L. 56 og 70. (2)
Proveniens: Ex. Gammel dansk privatsamling.
Tribal art, 27. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
Tribal art, 27. juni 2021