1722/620
Philip Pearlstein (f. Pearlstein 1924)
Modelstudie. Sign. Pearlstein 91/150. Litografi. Bladstørrelse 61×46. Uindrammet.
Original stand. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 30. maj 2017
Vurdering
Hammerslag