12118/189
Ole Schwalbe (f. Brønshøj 1929, d. København 1990)
“Romerske synonymer II”. To kompositioner. Begge sign. Schwalbe. Litografi i farve og offsettryk. Lysmål 46×39. Uindrammede. (2)
Papiret er let gulnet.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag