2142/77
Nordtysk senempire kommode af mahogni med indlagt med lyst træ, top med rundt plateau. 19. årh.s begyndelse. H. 88. B. 77. D. 47.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
35 bud