11849/47
Martin Bigum (f. København 1966)
Martin Bigum “Hjemme hos Anna”. Sign. Martin Bigum 97, 175/300. Litografi i farver. 42,3×34,5. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 8. december 2018
Vurdering
Hammerslag
17 bud