2440/859
Svensk møbeldesign
Kvadratisk sofabord af massiv fyrretræ. H. 42. L./B. 110.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1133488 |