2440/859
Svensk møbeldesign
Kvadratisk sofabord af massiv fyrretræ. H. 42. L./B. 110.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Auktion
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
12 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
955727 (Autobud) | ||
1142411 | ||
955727 (Autobud) | ||
1133488 | ||
955727 (Autobud) | ||
1133488 | ||
955727 (Autobud) | ||
1133488 | ||
955727 (Autobud) | ||
1133488 | ||
955727 | ||
1133488 |